2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Benedek Elek: Zsuzsika könyve. Egy serdülő leány naplójából. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1922, Athenaeum, 108+4 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.