1 000 HUF
Sachs, Hannelore: A nő a reneszánszban. Ford.: Katona Tamás. Bp.-Lipcse, 1970, Corvina-Edition Leipzig. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.