17027.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
20
Szilárd Gyula: Szőlőmívelés és borkezelés könyve. Földmíves iskolák, vinczellérek és szőlőbirtokosok számára. Bp., 1898., "Pátria", 6+177+III p. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foxing foltos lapokkal, a gerinc alján kis sérüléssel.