16661.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Garas Klára: Magyarországi festészet a XVIII. században. Magyarországi barokk festészet. II. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban.