16639.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Ferdinandy Mihály: Giotto. Ars Mundi sorozat II. köt. Bp., 1941, Officina, 50+(2)+32 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Félvászon-kötés, sérült, kissé foltos borítóval és gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.