16651.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Chevalier, Denys: Picasso. The Blue and Rose Periods. Vaduz, 1991, Bonfini Press. Gazdag képanyaggal, Pablo Picasso műveinek reprodukcióival illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült kiadói papír védőborítóban.