Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Regény. Ford.: Szász Károly Bp., 19... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000024/Verne-Gyula-Tizenoteves-kapitany-Regeny-Ford-Szasz-Karoly-Bp-1923-Franklin-Hetedik-k~II2587629
2587629
17318
414
Beschreibung: Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Regény. Ford.: Szász Károly Bp., 1923., Franklin. Hetedik kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.
: karap_norbert