17430.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
600 HUF
1,62 EUR, 1,76 USD
Várossy Gyula: Szivárvány. Humoros elbeszélések. Fehér István rajzaival. Bp., 1904, Rózsa Kálmán. 243 p. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.