17501.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Bp., é.n., Biró Miklós, 245+2 p. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, az eredeti illusztrált papírborító bekötve, a címlap hiányzik.