17517.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Jurij Davidov: Lombvesztő idő. Ford.: Harsányi Éva. Világkönyvtár. Bp.-Uzsgorod, 1983, Magvető-Kárpáti Kiadó, 678+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.