Földessy Gyula: Ady minden titkai. Bp., 1962., Magvető. Kiadói félvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000024/Foldessy-Gyula-Ady-minden-titkai-Bp-1962-Magveto-Kiadoi-felvaszon-kotes-kiadoi-szaka~II2592082
2592082
17529
414
Beschreibung: Földessy Gyula: Ady minden titkai. Bp., 1962., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 2260 példányban.
: tánczos_gábor