Budapesti 5. sz. KEG (Katolikus Egyetemi Gimnázium) cserkészcsapat. Az 1933. évi gödöllői Jamboreen végzett jó munka emlékére / Hungarian boy scout team at the World Scout Jamboree in Gödöllő. photo (felületi sérülés / surface damage)