11122. 413. Gelaufene Fernauktion Porzellan
20 000 HUF
0 HUF
Hummel: Kápolna elött ülő kosaras kislány, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázlepattanásokkal, mázrepedésekkel, m:14cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf