Gránit fajansz gyümölcsös tál, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 és... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Granit-fajansz-gyumolcsos-tal-2-db-jelzett-kopasnyomokkal-d-16-es-18-cm~II2580022
2580022
11026
413
Art-ceramics
Beschreibung: Gránit fajansz gyümölcsös tál, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 és 18 cm
: nagy_andras