Olasz üveg tolltartó, kopott, etikettel jelzett, m:10cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/Olasz-uveg-tolltarto-kopott-etikettel-jelzett-m10cm~II2538287
2538287
11580
413
Glass-objects
Beschreibung: Olasz üveg tolltartó, kopott, etikettel jelzett, m:10cm
: nagy_andras