11475.
413. Gelaufene Fernauktion
Gläser
2 000 HUF
3db üveg váza, irizáló kék üvegváza m:16cm, hibátlan, WMF Ikora Karl Wiedermann tervezte váza 1930 körül, sérült peremmel, m:20cm, muránói ezüsttel festett váza, kopásnyomokkal, m:10cm