31911.
413. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 600 HUF
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, adományozási okirattal + ~1980. "Kiváló Munkáért" (2x) kitüntetések mellszalagon, eredeti tokokban T:1-,2 az egyiken megfolyt kissé a ragasztás, sérült tok