4 000 HUF
cca 1750-1780 Afrika térképe. Részmetszet, papír, határszínezett. Daniel Pomarede metszése, jelzett a metszeten. 18x24 cm. Kissé foltos. Kisebb sérülésekkel. Üvegezett fakeretben. / Map of Africa, copper engraving, a bit spotty, with minor damages. Framed. 18x24 cm