12795.
413. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
cca 1940 Jézus Szíve Szakosztály szándékai, Kalocsai Papnevelő Intézet, díszes, kézzel rajzolt heti imarend, karton, jelzett (P. Fejes I.), apró lyukakkal, sérülésekkel, foltokkal, 28,5x20,5 cm