Régi bőr műszerész táska, korának megfelelő kis sérülésekkel, kopásnyo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Regi-bor-muszeresz-taska-koranak-megfelelo-kis-serulesekkel-kopasnyomokkal-26x10x12-cm~II2582925
2582925
12097
413
Flea Market
Beschreibung: Régi bőr műszerész táska, korának megfelelő kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 26x10x12 cm
: karap_norbert