Nagyméretű bronz asztalitükör, kopott, tükör sérült benne. 52x33cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Nagymeretu-bronz-asztalitukor-kopott-tukor-serult-benne-52x33cm~II2551888
2551888
11885
413
22000
Flea Market
Beschreibung: Nagyméretű bronz asztalitükör, kopott, tükör sérült benne. 52x33cm
: tm