12071. 413. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 200 HUF
0 HUF
5 db csempére, kerámialapra festett kép, közte jelzettek, kis sérülésekkel, 4x4 cm - 10,5x8 cm + festett üvegdugó, kissé sérült, kopott, h: 6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert