19008. 413. Gelaufene Fernauktion Juwelen
100 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) Talpú, fodros, üveg, kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm, nettó:163g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras