XIX. sz. ismeretlen japán művész munkája: Kalligráfia. Színes fametsze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/XIX-sz-ismeretlen-japan-muvesz-munkaja-Kalligrafia-Szines-fametszet-papir-Bal-felso-sa~II2559078
2559078
10859
413
50000
Engravings
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: XIX. sz. ismeretlen japán művész munkája: Kalligráfia. Színes fametszet, papír. Bal felső sarkában kissé sérült. 18×13 cm
: nagy_andras