10914.
413. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
August Stefan Kronstein (1850-1921): Nemzetközi művészeti kiállítás Bécsben, a kiállítás épülete (Internationale Kunstausstellung in Wien: Das Ausstellungs-Gebäude). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Kisé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21,5×31,5 cm