13133. 413. Gelaufene Fernauktion Foto
1 000 HUF
0 HUF
cca 1880-1890 2 db vintage fotó, női portré, Adele és Victor Tschipani bécsi műtemeiből, kopott, egyik hátoldala kissé sérült, 10x6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz