Dr. Dálnoki-Kováts Jenő (szerk.): A magyar ipar almanachja. Bp., 1929, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói dombornyomott aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.