Karl Baedeker: Konstantinopel und das Westliche Kleinasien. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, térképekkel, kopottas állapotban.