Jalsovszky Katalin - Tomsics Emőke: A tegnap világa. Magyarországi városok a századfordulón írásban és képben. Hanák Péter előszavával. Bp., 1992, Officina Nova. Nagyon izgalmas és gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.