15036.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Ford.: Dr. Balassa József. Bp.,(1925), Franklin, 231+1 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a hiányzó címképpel és térképpel.