15041.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Fordította: Vitéz Mezey Dénes. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937], Franklin, 270+1 p.+20 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó borítón kis folttal.