Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent Ist... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Erdosi-Karoly-Napsuteses-Indiaban-Uti-emlekek-Bp-1927-Szent-Istvan-Tarsulat-Kiadoi~II2441956
2441956
15117
413
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapszélekkel.
: tánczos_gábor