Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 146

Műemlékeink sorozat 3 kötete:  Kampis Antal: Feldebrő; Dercsényi Dezső: A jáki templom.; H. Takács Marianna: A sárvári vár. Bp.,1955-1957., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal.
15050.

Rufpreis:
2 000 HUF
Műemlékeink sorozat 3 kötete: Ruisz Rezső: A Nagykörút.; Vujicsics D: Sztoján: A pesti szerb templom.; Ferenczy Károly-Gergelyffy András: A diósgyőri vár.Bp.,1960-1961., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötés.
15051.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hevesy Sándor: Egri útikalauz. Bp, 1955, Heves M. Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, szakadt térképpel.
15052.

Rufpreis:
1 400 HUF
1944 Vitéz Temesy Győző (szerk.): Földrajzi zsebkönyv. 1944 Bp., 1944, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
15053.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db - A Zettl-Langer Gyűjtemény Sopronban. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megyei Tanács + Soproni Szemle 1967. XXI. évfolyam II. szám. Papírkötésben, kötetenként változó állapotban.
15054.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rexa Dezső: Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske. [Bp., 1940], Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel.
15055.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Elek István: Szolnok város ismertetése. Szolnok, 1931, Faragó Sándor. Papírkötés, szakadásokkal.
15056.

Rufpreis:
800 HUF
27
2 db régebbi német nyelvű turistakalauz: Karl Hilscher-August Eigner: Schloß und Park Schönbrunn in Wien. Wien, 1924, Gerlach&Wiedling. 109p. Kihajtható térkép melléklettel. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Prof. Dr. Hans Wahl-Günther Bener: Weimar. Weimar, é.n., Für Volks und Heimatkunde. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel.
15057.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válogatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. P. Boros Fortunát: Csíksomlyó, a kegyhely. Csíkszereda, 1994, Pallas-Akadémia. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15059.

Rufpreis:
2 000 HUF
Michelsen-Höcker-Jaquet: Deutsche Nordpolfahrten. In Feindes Land. Welt der Jugend Folge Nr. 2. Leipzig, 1872, Verlag von Otto Spamer. Félvászon kötés, lapok foltosak, kopottas állapotban.
15060.

Rufpreis:
1 000 HUF
Steve Kane-Angela Milne-Chenjerai Mutumbi: Távoli tájak, közeli emberek I.: Anglia, Kanada, Zimbabwe, England, Canda, Zimbabwe. Székesfehérvár, 2014., Globe. Kiadói papírkötés.
15061.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF