17138.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Mészáros István: Hipnózis. Bp., 1984, Medicina. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.