17142.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Balló Mátyás: Elemi vegytan. A középiskolák alsóbb osztályai valamint a polgári iskolák és tanítóképző-intézetek számára. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 144+2 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a belső kötéstáblák kissé sérültek, az utolsó két lap kijár.