Gábor Áron: Magyar haditudósító túl a Sztalin-vonalon. Bp., én., Stádi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000009/Gabor-Aron-Magyar-haditudosito-tul-a-Sztalin-vonalon-Bp-en-Stadium-Fekete-feher-fotC3~II2583198
2583198
16611
413
Books: Military
Beschreibung: Gábor Áron: Magyar haditudósító túl a Sztalin-vonalon. Bp., én., Stádium. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: nagy_andras