1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Pálosy Éva: Klára testvér. Illusztrálta Fery Antal. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopott borítóval, sérült és ragasztószalaggal javított gerinccel, javított kötéssel és előzéklapőpal.