Mesék, kalandok és történetek. Andersen után. Bp., 1875, Légrády. Félv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000023/Mesek-kalandok-es-tortenetek-Andersen-utan-Bp-1875-Legrady-Felvaszon-kotes-litho-~II2578060
2578060
17272
413
4200
Books: Tales
Beschreibung: Mesék, kalandok és történetek. Andersen után. Bp., 1875, Légrády. Félvászon kötés, litho illusztrációval díszített kötéstábla, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor