Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 12

17120.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Herman Ottó: A magyar halászat könyve. I-II. kötet Háromszáz ábrával, tizenkét műlappal és kilencz kőnyomatú táblával. Budapest, 1887, Kiadja A K. M. Természettudományi Társulat. Restaurált, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben. I kötet Dombornyomott vászonkötésben laza fűzéssel, foltos lapokkal, sérült gerinc. II kötet félvászon kötésben
17121.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
19
Huszár László: Kwaheri. Viszontlátásra. Afrikai vadásznaplójából írta: - -. Bp.,[1929] , Kir. M. Egyetemi Nyomda, 299 p.+ 8 (színes képtáblák) t. +1 (kihajtható térkép, Tangyanyika volt Német-Kelet-Afrika térképe, Báró Huszár László 1926-1927. évi vadászexpedíciójának áttekintő térképe, 1:2,000.000,32x30 cm) t. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szözvegközti fekete-fehér képekkel, és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, javított borítóval, a borítón kis kopásnyomokkal, kis foltokkal.
17122.

Rufpreis:
3 000 HUF
10
Szűcs Sándor: Régi magyar vízivilág. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés,
17123.

Rufpreis:
1 200 HUF
Wentzely Dénes: Erdőzsongás. Keszthely,én.,Neptun Vadászbolt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17124.

Rufpreis:
1 200 HUF
Wentzely Dénes: Erdősirató. Keszthely,én.,Neptun Vadászbolt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17125.

Rufpreis:
1 200 HUF
2 db vadászkönyv: Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é.n., Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
17126.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vígh József: A magyar horgászat krónikája. Bp., 1987, Interpress. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17127.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
17128.

Rufpreis:
1 000 HUF
17129.

Rufpreis:
1 000 HUF
17130.

Rufpreis:
1 200 HUF
17131.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF