2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jászi Oszkár: Magyarország jövője és a Dunai Egyesült Államok. A Monarchia jövője című munka második kiadás. Bp., 1918., Uj Magyarország Rt., (Világosság Rt-ny.), 117+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, de szakadozott.