17102.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1960, Minerva. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval.