17086.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Karl Sajó: Krieg und Frieden im Ameisenstaat. Mit zahlreichen Abbildungen.; Unsere Honigbiene. Mit zahlreichen Abbildungen. [Egybekötve.] Stuttgart,1905,Kosmos, 106+6; 108+12 p. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött kissé foltos, kissé kopott félvászon-kötés, két bekötött illusztrált papírborítóval,