Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1932, Athenaeum. Félvászon kötés, g... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000012/Az-inyesmester-szakacskonyve-Bp-1932-Athenaeum-Felvaszon-kotes-gerincnel-serult-vis~II2579746
2579746
17078
413
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1932, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban.
: tánczos_gábor