Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.