16810.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Németh Lajos: Csontváry. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói a gerincén kissé kopott papír védőborítóban, szakadt papírvédőborítóban, kiadói kopott kartontokban.