16813.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Magyar Nemzeti Múzeum. Szerk.: Fodor István, Cs. Lengyel Beatrix. Bp., 1992, Corvina. 184 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.