Koczogh Ákos: Fémművesség. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1977, Képzőmű... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000013/Koczogh-Akos-Femmuvesseg-Mai-magyar-Iparmuveszet-Bp-1977-Kepzomuveszeti-Alap-Kiadov~II2437175
2437175
16636
413
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Koczogh Ákos: Fémművesség. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.
: pelikán_kristóf