17312.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai. Ford.: Nagy István. Verne Gyula Összes Munkái. Bp., [1931], Franklin-Társulat, 233+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.