Vajda Albert: Megcsaltam Ádámot. Éva ősanyánk önéletrajza. DEDIKÁLT pé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000024/Vajda-Albert-Megcsaltam-Adamot-Eva-osanyank-oneletrajza-DEDIKALT-peldany-Melbourne-19~II2579054
2579054
17335
413
Beschreibung: Vajda Albert: Megcsaltam Ádámot. Éva ősanyánk önéletrajza. DEDIKÁLT példány! Melbourne, 1974., Venus. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
: hsz