17501.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Hegedüs Géza: Az idők mélyén. Bp., 1961., Magvető. Győry Miklós illusztrációival. Kiadói félvászon, kiadó szakadt, sérült papírborítóban. A szerző, Hegedüs Géza (1912-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.